Laatste alarmering kort geleden! Laatste alarmering: Tijd 20:19:21 Datum vandaag Prio
Melding Graag Contact Arrestantenwacht Breelaan Ede Eenheid Forensisch Arts Ambulance Arnhem GelderlandMidden
maandag 21 mei 2012

ZONDAG 22|01

Twee mannen belaagd en bestolen, politie zoekt getuigen

WAGENINGEN - WAGENINGEN – De politie in Wageningen is zaterdagavond 21 januari een onderzoek gestart naar de mishandeling en diefstal van een 25-jarige Wageninger en een 26-jarige Duitser, door vier nog onbekende mannen. De politie is op zoek naar getuigen, in het bijzonder naar een automobilist die de politie had gewaarschuwd.

 

Rond half twaalf liepen de Wageninger en de Duitser over de Dijkgraaf. Op het kruispunt met de Nijenoordallee werd het tweetal aangevallen door een groep van vier mannen. Daarbij raakte de Duitser gewond aan zijn hoofd. Het 26-jarige slachtoffer trok de aandacht van een voorbijrijdende automobilist die stopte. De vier mannen gingen er daarop kennelijk vandoor met een tas van de Duitser. Ze zouden zijn weggerend in de richting van de Rooseveltweg. De automobilist waarschuwde de politie en vervolgde zijn weg. De 26-jarige Duitser werd voor nader onderzoek overgebracht naar het ziekenhuis.

 

Volgens de slachtoffers ging het om drie blanke mannen en een getinte man. Ze droegen allemaal sportkleding. De politie is op zoek naar de automobilist en andere getuigen die mogelijk iets hebben gezien. Men kan de politie bellen via 0900 – 8844, of via Meld Misdaad Anoniem 0800 – 7000.

Locatie
Reacties
Er zijn nog geen reacties bij dit bericht geplaatst.
Geef reactie
Naam
E-mail
YouTube URL
Reactie